l8xxx Creative Commons License 2002.11.28 0 0 157
Hello Mindenkinek!

+ 1 latex-lakk-pvc fan!!!

2000-ben próbálkoztam itt a fórumon egy topicot inditani, de megállt. Most újra böngészgetek és Rátok találtam!!! :) Jó érzés, hogy végre foglalkozunk a latex-lakk-pvc üggyel. Magamról csak annyit, hogy 26 éves srác vagyok, én is, mint megannyian, a lányokon, hölgyeken látom inkább szívesen ezeket a szexis cuccokat. A maszkos, vákumos, heavy-s vonal kevésbé hoz lázba, de ez akár még változhat is :)

Lehet, hogy csak vaksi voltam, de a hozzászólások között nem láttam, hogy valaki a HANN nevű magyar fehérneműgyártó cégről tett volna említést... Én még Győrben vásároltam (hmm.. azt hiszem két éve) egy HANN melltartó és oldalt csatolható tanga együttest fekete lakkból a barátnőmnek (volt még miniszoknyás verzió is, mindkettő 10-12e Ft-ért, de az már elfogyott, mire visszaértem érte:( ), nagyon szép fényeset, és ahogy a BP Rákóczi út elejei különleges méteráru boltban megtudtam, ez a lakkanyag minden irányban nyúlós és nagyon minőségi. Hogy a HANN gyárt-e újra ilyet, nem tudom, magamnak és nektek is kiadom házifeladatba :)))
Egyik régebbi hozzászólásban olvastam, hogy volt BP-en egyik centerben valami bolt, ami sajna megszűnt. Nos egy kis adalék a történethez:
Ennek a boltnak a "leány-boltja" 1997 környékén nyitott meg Pécsen, az orvosi egyetem aulájában még volt is belőle divatbemutató (ahol elfelejtették a latexet lekenni fényesítővel...). Itt is óriási volt a vásárlóerő, jó cuccok voltak, de mint minden jó dolog, ez is végetért, nagyjából a pesti bolttal egyidőben... :(

Hazai latexgyártásról: ha az osztrákok (akiket egyébként nagyon tisztelek) meg tudnak csinálni egy ilyen céget, mi magyarok miért vagyunk ilyen töketlenek, hogy nem állunk ki magunkért? Mi miért ne tudnánk elkezdeni a gyártást? Hiszen tele vagyunk jobbnál jobb ötletekkel.
Nem hiszem, hogy unalmas lenne a kollekciónk, amit megterveznénk/legyártanánk. Biztos, hogy akad akár közöttünk is valaki, aki érez magában annyi ambíciót, hogy összefogjunk és nekiálljunk gyártani. Mit szóltok?

Na akkor ennek szellemében további jó napot, bujtassátok barátnőiteket, asszonyaitokat hamar latexbe!
Csao
L8xxx
Győrből