V63_1668 Creative Commons License 2002.11.27 0 0 150
Üdv!

Sok szünet után ismét aktiv vagyok,mostanában nem volt időm a gépekkel foglalkozni.Holnap főműhelyre viszem a Nohabot,Schötz kollega sokat segitett a motor beállitásában,így lesz szép hangja a gépnek.A sebességmérőket be fogom építeni valamennyi gépbe,mostantól ez standard lesz az elkövetkező járműveken is.Valóban igy sokkal jobban játszható a game,mivel nemkell bogarászni hogy vajon hol is tarthat a sebmérő:-)

az Mfav mint mondtam prototipus,nem végleges.A kért változtatásokat végrehajtom rajta,és ezzel vége is ennek a modellnek.felujitott vezetőállással,még szinesebb hangokkal fogom a gépet a tisztelt vezér urak elé tárni:-)

Bár már emlitettem,de mégeccer elmondom,hátha vki nem olvasta:
vezetőállásfotók wanted!:-)a csörgőn nemrég személyes élmény alapján elmondhatom,nagyon szép lesz a BVE csörgő.Renderelt kezelőelemekkel lesz megcsinálva,a kontroler,a fékszelepek,egyebek,ezeket animáljuk pl. 3dsmaxban,ezek egyes fázisait illesztem a bve animációba.

IST nekem is lenne egy kérésem.Érdekelne az a videó,amit nem lehet levenni a honlapodról,ezt nem lehetne vhogy megoldani?nagyon kiváncsi lennék rá:-)

És egy közérdekű bejelentés:

December 22.-én a Füstiben kívánjuk megrendezni a V63 001,és vele együtt a Gigantok születésének 27.születésnapját.Akit esetleg érdekel,az jöjjön el:-)