twk004 Creative Commons License 2002.11.26 0 0 1275
Üdv, Victoare!

Ha meglesz a levél, közölni fogom az időpontot. Viszont lejjebb indexrelé után érdeklődtél. Kapni bárhol, de nagyon vigyázz, mert én két hétig index nélkül jártam, ugyanis a frissen vett relé az Istennek sem akart villogtatni. A Wartburg reléje ugyanis 3 lábú, DE az egyik lábon érkezik a feszültség, a másikon megy tovább a szaggatott áram ,a 3. pedig a kontroll-lámpa csatija. Namost, amit nekem elektronikus reléként eladtak, az AZ volt ugyan, de az egyik lábon érkezett a feszültség, a másikon ment tovább az áram, a harmadik meg a testkábelé volt... Nem jöttem rá 2 hétig, azt hittem,hogy gyárilag beteg az új relé. A Warti reléje ugyanis a felfogó fémfülön kapja a testet, alá van a felfogató M5-ös csavarnak téve egy furatos testkábel! Most nincs kontroll-lámpám (szerencsére csendes a paripa, hallom a kattogást), viszont van indexem. Nézd meg, mit akarnak majd eladni Neked, a legjobb, ha megveszed a gyári VEB Fahrzeug-electric Ruhla fekete dobozos reléjét, már ha valahol rábukkansz (szólj nekem is...), mert én most kétszer veszem meg ugyanazt az alkatrészt...

Tisztelettel:twk004

Előzmény: Victoare (1274)