Dozsi Creative Commons License 1999.03.31 0 0 28
Orulok, hogy megertjuk egymast :))
En a SC3k-tol csak azt vartam, amit olvastam rola (nem a Gamesdomainben :))) es azt teljesitette is. Bar nagyon tudok anyazni, mikor egy pillanatra elfogy a viz, a szomszed varos, ami tolem vesz vizet, meg azonnal jon pampogni, es egy csomo penzt fizettet velem.
Ami meg nagyon tetszik: epitettem 4 atomeromuvet, hogy tudjak arammal kereskedni. Csak az a baj, hogy ha jon az ajanlat, akkor a kert aram mennyiseg nagyobb, mint az en egesz termelo kapacitasom. Ezt sikerult ugy megoldanom, hogy megkotom az uzletet, es epitek gyorsan egy ujabb eromuvet :))
Viszont egyet nem ertek. Ugye neha jonnek azzal, hogy tobb viz, aram, stb kell, de az aramnal az van, hogy pirossal irja ki, hogy tobb kell neki, es ha nem valaszolok, akkor azt ugy ertelemzi, mintha beleegyeztem volna a plusz aram eladasaba! Meg mikor megnyitom az ablakot, hogy megnezzem, mennyi plusz vizet, aramot akar, es a jobb felso sarokban levo X ikonnal zarom be, akkor is beleegyezesnek veszi. Ez eleg nagy szivas.
A masik: van szemettelepem, csakeppen ures, mert minden hulladekot fel tudok dolgozni, raadasul meg egy varos hozzam hozza a szemetet. Szal van nalam feldolgozas rendesen :) Viszont egy varostol mindig olyan ajanlatot kapok, hogy el akarjak vinni az en szemetemet, ami meg nincs.

Lehet, hogy csak nalam van igy, de ugy vettem eszre, hogy a katasztrofak vagy egy olyan teruleten avnnak, amit meg nem epitettem be, vagy az eromuveimet tamadja. Peldaul, ha UFO jon, akkor biztosan kilovi egy eromuvem. Es ez 4 atomeromunel marha jo volt, hogy a fel varos radioaktiv volt, ezert most disaster nelkul jatszom.

Előzmény: Mike (27)