incerfa Creative Commons License 2002.11.22 0 0 118
Hi! székkutas ! Minden OK! mindent értek !és tudom, hogy mija szokás a neten, fórum körül.
Igazad van, talán egy kissé 1 páran túl komolyan gondoljuk a topic témáját. Lehet hogy Te nem vagy pilóta vagy műszaki, ( bocs Badókám, a pilóta controllba Ti is beletartoztok, természetesen nem degradálva a Ti "műveteket" hiszen a mi életünk van a kezetekben és ezt én mélységesen tisztelem és elismerem!!!!!)de próbáljad megérteni, a világunk igy is tud előre haladni. Gondolom én, nem marhaságokoról csevejezünk, hanem igen is halál komoly dolgokról váltunk témát.
Vén marha vagyok az 5 X után, lehet, hogy valamiről lemaradtam, lehet, hogy nem pörgök ugy mint fiatal czymboráim, de ezt kérlek nézzed el nekem (nekünk)Eddig nem volt lehetőségünk igazi "tökös" megnyilvánulásokra, mert mem "akartak" minket meghallgatni. Mostanság 1 góré bejött a csőbe, és végre ki lehet adni azt az összegyülemlett feszültséget, ami begyűrüzütt.
A másik ! Isten örizzen attól hogy a nevesitett
"nyelvcsapásoat" valaki (k) ténylegesen annak vegyék. Legalább is engem egyáltalán nem érdekel.
Aki ismer, az tudja, magas ivben elfelejtem.
De ha a közeljövőben lehetőségünk nyilik komoly
kommunikációkra a górékkal, akkor máris változik a helyzet. Én leszek a leganonymabb pasas és a csajokról, a pijáról, a légcsavarelméletről annyit
fogunk csevegni, hogy a füled ketté fog állni !
Sziasztok !BL.
Előzmény: Bátori László (117)