Latex Bond Creative Commons License 2002.11.15 0 0 109
Szia djt-122 !

Mán azt hittem végképp elpártoltál tőlünk ! :o) Köszi a fehérnemű katalógus tippért, bár nem akarnék senkit sem túlságosan lelombozni - és adja az ég, hogy ne legyen igazam -, de azt hiszem ismerem az M-invest-et - régebben is adtak ki katalógust, csak nem ilyen néven - és még rendeltem is tőlük, de sajnos nem a legjobb minőségű lakkból készült ruhákból áll össze a készletük. Mondom : remélem, nincs igazam !!! Majd megszerzem a katalógust, ha megjelent és majd nyilatkozom róla. Akár az is lehet, hogy most már komolyabb cégek termékeinek viszonteladásával foglalkoznak... A West-End-es fehérnemű üzlet alatt azt az 1 emeletit gondoltad ott középtájt (a szökőkútnál) a New Yorker felett ??? És milyen szoknya ? Nem vizsgálgattad meg közelebbről ?
A Pólusban pontosan arra az üzletre gondolok, amire valószínűleg Te is ! A Reno-tól kicsit lejjebb (azzal szemben) és a kirakat tele van magastalpú szandálokkal. Nem biztos, hogy ugyanaz a tulaj, tehát ugyanarról az üzletről van szó (mert a nevük is más), de ugyanazok a csizmák és szandálok köszönnek vissza a kirakatból, valamint - amint írtam - az egyik férfi eladó, aki a Ferenciek terén dolgozott, most ebben az üzletben szokott előfordulni.
Most már hogy van monitorod, gyakrabban is elnézhetnél ide... :o))))

Előzmény: djt-122 (107)