djt-122 Creative Commons License 2002.11.13 0 0 107
Huh helo mindenkinek.Két ok miatt nem jelentkeztem eddig.1 az a fránya monitorom elromlott és most készült el.2 teljesen el voltam foglalva a kedvesem lakk nacijával,nagyon állati!!!!Amugy néha ki lehet fogni pöpec dolgokat lakkból,pl a vestendben van egy fehérnemü bolt ahol láttam egy melltartó miniszoknya kombinációt feketében és pirosban.9950Ft.Ja és a másik,bár egy kicsit béna,van az M-invest kft ök adják ki a Fehérnemü katalógus cimü kis kiadványt.Ebben van pár lakk-fétis ruha elérhetö áron.Asszem novemberben fog megjelenni az új.A német Orion cég ruháit árulják alaposan leszükitve.Internet oldaluk is van (WWW.M-invest.hu)Ott meg lehet nézni a katalógust és rendelni is lehet.S hogy milyen a minöség?Még nem rendeltem tölük,de megvárom az uj katalógust,ha lesz,bár igérték hogy lesz!!!!!Mindenesetre nekem a ragazza miniruha jön be, lehet hogy megvan a karácsonyi ajándékom??????A pólusban levö bolttal kapcsolatban:az az üzlet ami a Reno cipötöl kicsit lejjebb van,az volt a Ferenciek terén?A kirakatában mindenféle magassarkú és talpú szandál van nem?
Amugy Latexbond figyelemmel kisérem a topicot,csak sokáig nem volt témám.Üdv.