Ozagen
2002.11.11
|
|
0 0
77
|
Ez szép, Velo Király, de a vélemény?
Valahol olvastam, eléggé különbejártú véleményed van a Kertész-Nobelről:
ki vele!
Olvastam a Sorstalanságot, felkavaró élmény, tolonganak bennem a kérdések (lásd alant!).
Kertész sem cicózott. |
Előzmény: velorex0 (74)
|
|