Ozagen Creative Commons License 2002.11.11 0 0 77
Ez szép, Velo Király, de a vélemény?

Valahol olvastam, eléggé különbejártú véleményed van a Kertész-Nobelről:

ki vele!

Olvastam a Sorstalanságot, felkavaró élmény, tolonganak bennem a kérdések (lásd alant!).

Kertész sem cicózott.

Előzmény: velorex0 (74)