Dozsi Creative Commons License 1999.03.30 0 0 25
Mike:
Itt valamit nagyon elneztel. En nem azt neveztem kvekernek, starcraftosnak, akinek nem tetszik a SC3000, hanem a gamesdomain irojat. Ha neked nem tetszik, az a te velemenyed, amit el is mondtal, ebbe nem kotok bele, ez a te dolgod. Viszont szvsz nem kell oktatoprogramnak, ovodas akarminek nevezni ezt a jatekot, mert nem az. Es en foleg ezert haragudtam. Manapsag, mikor egy csomoan jatszanak mindenfele Doom utanzattal, es a Starcraftot strategiai jateknak nevezik, pedig nem sok koze van hozza, eleg sok buta gamer embert latok. Ismeri valaki a Csokit? Aki nem, annak mondom: ez egy szamgepes klub a Csokonai Muvelodesi Hazban. Regen nagyon jo hely volt. A szakma elitjebol nagyon sokan jartak oda. Ma mar sajnos atvettek az uralmat a starcraftos, kveker emberek. Ez onmagaban nem lenne baj, csak eppen azt hiszik, hogy ok a nagy emberek, hogy kenik-vagjak az egesz szamtech temat, es van, hogy profikkal vitatkoznak ugy, hogy meg en is tudom, hogy nincs igazuk (pedig egyaltalan nem vagyok profi). Es nekik mindig a csucstechnika van, apuci megvesz nekik mindent, es erre is nagyon buszkek, pedig azt se tudjak, mi van a dobozban. SZoval meg van a velemenyem a kvekerekrol, SC-osokrol. Termeszetes, hogy vannak koztuk normalis emberek, de ez nem a nagy tobbseg. Szoval ezek az emberek nem alapbol full idiotak, de nem is allnak messze tole (tisztelet a kivetelnek). Ezert nem szeretem oket. Azert neveztem a gamesdomain irojat kvekernek, mert szvsz nagy butasag kell ahhoz, hogy a SC3000-et oktatoprogramnak, ovodas akarminek nevezze. Es valamiert epp a kveker, SC-s emberekbol nezem ki, hogy nem tudjak ertekelni az epites elvezetet, csak a pusztitaset. Ha mar nem tetszik neki a program, akkor legalabb gondolkozzon, mielott velemenyt ir. Ha nekem kene cikket irnom a kvekrol, nem mondanam, hogy rossz, inkabb irnam, hogy szep a grafikaja, viszonylag jatszhato, jok a hangok, stb, de nem irnam, hogy hadseregi oktatoprogram. Szvsz a kvek meg jo is lehetne, csak akik jatszak, haat...de ezt mar fentebb irtam.

Na. Szoval most, hogy beragtam ket szo miatt, irhattam tobb szazat, es ti is. Megerte? Biztos.

Amugy miert irtad, hogy "Egyébként meg éppen most van helyette más, ami tetszik. Ide is írom, hogy örülj: Rollercoaster Tycoon"? Ebbe _nem_ kotok bele, mert nincs miert.
Es ismetlem, Te _nem_ vagy attol kveker, hogy nem tetszik az SC3k.

Amugy, ha flamelni akartok, csak tessek, jol elleszunk, no a hozzaszolasok szama, telik az Internetto szervere, es jo sok energiat elfecserlunk.

Mindegy. Tamadta mar meg UFO a varosotokat? Szerintem nagyon aranyos, ahogy mindenfele kozlekedesi eszkoz repul utanna, aztan eltunk vele egyutt :))

PS: Irtam mar, hogy aki nem ert velem egyet, annak varom az ellenerveit? Ha nem, akkor most irom, OK? Minosithettek engem nyugodtan, nem veszem a szivemre, hisz en is ezt teszem masokkal, de ennek okat fentebb leirtam. Megaztan azert van a Forum, hogy vitatkozzunk, eszmet csereljunk, nem?

Előzmény: Mike (24)