Robzon Creative Commons License 2002.11.11 0 0 4620
Szobabringatema:
En speciel a Kettlert nem tartom jo märkänak, szerintem az ärähoz kepest kifejezetten gyenge. En toväbbra is a legtartosabbnak az elektromägneses fekezesü konstrukciot tartom, azok közül is azt (az olcso azaz 100eFt alatti kategoriäban) amelyiknel a terhelest nagy bivaly potenciometerrel lehet ällitani, nem pedig elektronikusan. Ezeken viszonylag keves elromolnivalo van. Szomi_szomival max. 1etertek, szerintem is frankobb egy külön pulzusora, es olcsobb is mint a beepitett (märmint ha nem egy fülklipszes gagyirol beszelünk, hanem olyanrol ami müködik is.) Persze a lendkerek tömege is lenyeges szempont. Regebben lättam pär gyärtot amelyik levegö-fekezesüvel probälkozott, itt egy bazinagy propellert forgattäl, aminek lehetett ällitani a lapät-dölesszöget, igy volt vältoztathato a terheles. Viszonylag könnyü egyszerü es olcso konstrukcio, miert nem terjedt el, nem tudjätok?

Murdock!
Ird le hogy most hogyan van az edzesed felosztva! A csajjal kapcsolatban meg mit mondjak? Akär milyen fura is, a nök is emberböl vannak, nagyjäbol ugyanugy müködnek fiziologiailag mint a hapsik. Agyilag mäsok, azt nehez többnyire felfogniuk, hogy amiröl azt hiszik, hogy fäj, az igazibol csak nehez, es ha azt akarod, hogy az edzes hasznäljon akkor az a minimum, hogy nehez legyen. A hormonhätterük miatt kicsit nehezebben izmosodnak, es könnyebben zsirosodnak. De ezeken tul ugyanzok az edzeselvek ervenyesek a nökre is, ha zsir van rajta feleslegesen akkor zsiregetes, ha izom hiänyzik rola akkor izomepites. Persze ez nem azt jelenti, hogy ugyanazokat a gyakorlatokat kell egy nönek csinälnia, mint egy hapsinak, föleg azert nem, mert a nöknek mäsok a problemäs zonäik. De a guggoläs näluk is a lenyeg. Es valoszinüleg nem 50-es karokat akarnak a csajok maguknak, hanem mondjuk eleg izmot a seggükre-mellükre ami elbirja es nem hagyja logni az iderakodott zsirt. A vädli is problemäs szokott lenni, de ezek a dolgok näluk jobban egyenfüggöek mint a hapsiknäl, es szerencsere könnyebben is korigälhatoak, mert egy szep nöi testhez aränytalanul kevesebb izom kell, mint egy ferfihoz, es az izomepites az ami idöigenyes igazäbol.

Gabka44!
Tudunk informäcioval szolgälni, tökig van szobaringäval a topic. Keress rä.