Törölt nick Creative Commons License 2002.11.11 0 0 8
Az elméleted szerint amikor elkezdtük az egészet, akkor nem voltunk perverzek. Mára már azzá váltam. Feleségem ugyanis mereven elzárkózik mindenféle folytatás elől. Sajnos. Vagy nem sajnos. Nem is tudom. Amikor nagy hevülettel szeretkezünk és én felemlegetem egy esetleges hármas lehetőségét, akkor nagyon élvezi a dolgot. Mintha olajat öntenék a tűzre. De orgazmus után 12 másodperccel már hallani sem akar róla. Sokat beszélgettünk arról, hogy miért nem akarja. Elsősorban azért, mert sokat beszélgetünk róla :) Másodsorban meg azért, mert csalódott a dologban. Sajnos egy olyan sráccal próbálkoztunk, aki maga is eléggé visszahúzódó, ezért nem is viselkedett túl rámenősen. A nejemnek pedig arra van szüksége, hogy irányított legyen. Ő nem az a típus, aki megmondja, hogy mi történjen. Legalábbis az ágyban :) Szóval igazából egy számomra izgató, de összességében nézve eléggé lagymatag dolog jött ki a hármasainkból, ami oda vezetett, hogy a nejem kiábrándult belőle. Remélem, hogy ez lassan majd megváltozik, bár több év "munkája" veszett kárba a nem megfelelő partner kiválasztásával.
Közben én is okosabb és tapasztaltabb lettem és rájöttem, hogy bizony a lelki vonatkozásai sem elhanyagolhatóak a dolognak. Ehhez pedig nyíltság és elfogadó képesség szükséges.
Most úgy tűnik, hogy sokat kell ismét azon dolgoznom, hogy legyen következő alkalom.
Előzmény: pasa_ (7)