AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.09 0 0 560
Pálinkás jóestét mindenkinek!
Most jutottam csak géphez, holnap se lesz jobb a helyzet.
Nulli vissza fog jönni nem kell elsiratni.
Átolvastam a reagálásokat, egyetértek Rozival.

Csotrog, a kutyád egyen annyit amennyit akar, ha meg nagyon válolgat igenis koplaltasd egy kicsit. Az még egyetlen állatnak sem ártott meg. A szomszédban van egy család, ahol ki tudja mi módon, de már 10 macska van. Eteteik őket rendesen, de mit tesz a csípéssorrend, mi már nem merjük az állatainkat kinn etetni, mert rögtön jönnek csapatostul, és eleszik az én 2 macskám elől a kaját, akármit is adok nekik, de most már odáig fejlődött a helyzet, hogy a borjú nagyságú kutyámat is benn kell etetnem, mert lesik a bokrokból mikor néz félre, és hipp-hopp már el is vitték az egyik csirkehátat. Mindezt csak azért, mert nem dúskálnak az ennivalóban, és a gazdájuk nem törődik vele, válogatnak-e vagy sem. Szóval szerintem az állatetetésből nem kell annyira nagy ügyet csinálni, amelyik állat azért döglik éhen mert válogat, az dögöljön meg, mert megérdemli.
Mindezt csak azért írtam le, lássátok mennyire kőszívű és kegyetlen vagyok.

Nullinak úgy érzem meglehetősen sok "megerősítésre" van szüksége, én még ilyen önbizalomhiány-halmazban lévő emberrel életemben nem találkoztam. Viszont abban nagyon igaza van Rozinak, hogy a folytonos dédelgetés, gügyögés nem használna neki, a sajnálat pláne nem, és ha hideg fejjel nézzük, azon kívül, hogy vannak szervi bajai annyira nem is sajnálatra méltó, mert szeretik és ő is szeret, csak éppen fel kéne ezt fognia.

Hangsúlyozom a "hideg fej"-et.