h3o Creative Commons License 2002.11.07 0 0 626
Hírforrás: www.BORSODILIGA.hu

Dunaújváros, november 7., 16.55

A csatár el?bb modellt állt, majd gólokat rúgott.

Thomas Sowunmi remek teljesítményt nyújtott a Marcali elleni kupameccsen, hiszen klasszikus mesterhármast szerzett. Talán ezt érezte meg az egyik bulvárlap is, amelynek szerdai címlapján Sowunmi egy labda társaságában mosolyog vissza az olvasóra - mindezt egy szál alsónadrágban...
- Még tavasszal kért fel a lap a fotózásra, és miután elmondták, hogy mir?l lenne szó, igent mondtam - mesélte a csatár. - A csütörtöki számban újabb képek lesznek majd láthatóak, és azok a válaszok is olvashatóak lesznek, amelyeket a futball és hölgyek kapcsolatáról kérdeztek t?lem. Úgy érzem, jól sikerültek a képek, de ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy szakmát váltanék. Különösen most, amikor egyre jobban megy a játék, és végre a gólok is jönnek. A Marcaliban nyújtott teljesítményemmel a három gólom ellenére sem voltam maradéktalanul elégedett, hiszen a helyzeteim alapján öt gólt is szerezhettem volna. Persze, nem panaszkodom, hiszen tétmeccsen nem mindennap szokott az ember három gólt szerezni. Úgy látszik, jó hatással volt rám a fotózás.. Annak pedig külön örülök, hogy jól pörgött a csapat, a társaimtól nagyon jó labdákat kaptak, remélem, ez Gy?rben is így lesz.
Sowunmi jó formájának természetesen Tornyi Barnabás vezet?edz? is örül, és bízik benne, hogy a csatár eredményessége is megmarad, és tovább ontja gólokat. Mégpedig a Dunaferr színeiben, bár a játékos és a klub közötti vitás kérdések még nem zárultak le. Az újabb "menetre" jöv? hét pénteken, a liga fellebbviteli bizottsága el?tt kerül sor.

Izé... ez olyan... érdekes, nem?:)

Rage! Ma is megvetted a Blikket?:)