V63_1668 Creative Commons License 2002.11.06 0 0 132
Hi

Nem tudtam válaszolni,mert nem tudtam a cimed,és levelet nem kaptam ,nem értem mi történt.
szóval:

szili1069@freemail.hu

A BVE mozdonykreálásról anyit hogy igen nehéz,rengeteg lehetőséggel rendelkezik a BVE engine,és sokkal jobb hangulatot tud vrázsolni mint a TS,sajnos a program ellenben nem tud kivülnézetet.tehát egy cabview szimulátorról beszélünk,viszont kategóriájában a legjobb.SZVSZ,a BVE és az MSTS a két legjobb szim,nálam békésen megférnek egymás mellett.

Töltsd le egyik gépemet,és nézz bele a könyvtárába.Nem bonyolult,mindössze pár bmp image,egy cfg,és egy,az MSTS ben ismert eng filehoz hasonló train.dat file.
Elsősorben ez tartalmazza magát a consistot is,melyet egyenlőre notepaddal kell késziteni,nem bonyi,csak pár szám:)) aztán a mozdony tulajdonságat hordozza ez a file.Futásdinamika,rugózás,kilengés,futóművek terhelés szintejei,motordinamika,stb,stb.

NEkem is sok sok sötét pont van,a legfőbb ok az hogy Mr.Mackoy a készitő SEMMIT sem dokumentál!!
Csak japánul,amit ugye defaultból nem értünk meg.

Szal ha érdekel a BVE mozdonykészítés,amit tudok,tapasztaltam,megosztom veled,és segítek benne.

Ja és kérek már véleményt a gépekről:-))