csimcsam Creative Commons License 2002.11.05 0 0 790
Nem bemozdulasos szeria, es azt sem mondhatom hogy eletlen, csak eppen nem borotva. Az objektivnek latszolag semmi baja, sem karcolas, sem levegobuborek, alig hasznalt. Az sem valoszinu hogy a gep ne allitana jol elesre, mert vannak olyan kepeim amelyek vegtelenen keszultek es kis rekesszel, es u.olyanok mint a tobbi. Most lovom a masodik filmet vele, ezt majd mas laborba viszem.

Az egesz azert zavar, mert elvileg egy jo objektiv kelene legyen. Egy feliratot akartam leolvasni egy keprol, nagyitot kezbe, rohadt szemcses minden, felirat nem latszik jol. Veletlenul az asztalon a baratnom szappantarto kepei, ra a nagyitot, szemcsek kisebbek ugyanolyan nagyitasnal. Rakerdeztem azota a filmre is, az oveben 200-as volt nem szazas. Az enyem normal 100 Agfa. Szoval meg gyanusabb. Tudom hogy vannak optikak amelyek kulonosen jora sikerultek es vannak amelyek gyengebbek. Gondoltam valaki tudja nem-e ilyen ez az 1.4 -es szeria. Nincs ahonnan kovetkeztetest levonjak mert elso kepeim ezzel a geppel, ezzel az objektivvel es ebben a laborban, szoval harom ismeretlenem van:(

Előzmény: Venyerin (787)