Broe
2002.11.05
0
0
237
És ha kint szívok, valamiért igazoltatnak és kiderül, hogy magyar vagyok, akkor mi van? Az ő felfogásuk szerint nekem szabad náluk szívni?
Előzmény:
pellea (236)