pellea Creative Commons License 2002.11.05 0 0 236
Ha valaki külföldön vett drogot, és nem adja meg a díler telefonszámát, lakcímét és vércsoportját, akkor biztos, hogy nem fogják keresni. Egyébként sem a magyar rendőrök keresnék. De mint már mondtam, részben ízlés dolga, ki hogyan védekezik. (Remélem jól értettem kérdésedet.) Nem lehet a másik ország bíróságát kérni. Az országok döntik el egymás között, hogy melyik jár el. Ha kint szívsz, itt elkapnak, tuti a magyar hatóságok fognak eljárni.
majd megnézem a másik topicot is
üdv
Előzmény: Törölt nick (235)