villaroza Creative Commons License 2002.11.05 0 0 144
Van - e valami jogi segítség?!6 éves vagyok tavaly nyáron 50% egészséromlást állapitottak me nálam, mivel gyermekkorom óta fennáló pszichés és diszkrét szuvbetegségrólvan szó, még sem kaphatok rokkanság esetén sem semmit mert nincs meg a koromhozt szükéges szolgálati időm magyarán , gimi egyetem 4 év amit nem bírtam befejezni , pánik é a szorongás miatt. Nem is kértem eddig semmit de mostanra ugy elnehezült az eníagi helyzetünk , hogy az orvos tanácsára megpróbálta, mivel a szakorvos beírta , hogy kereső képes munkára nem vagyok alkalmas nem gondoltam volna , hogy 50 % -ot kapok , fellebbeztem a másdofok elutasitott, majd a munkaügyidöntő biróság elé került 2. fokon nem rndeltek ki igazséügyi orvosszakértőt, a a munkaügyi bíróság sem rendelt ki. Elutasítottak , azt modták azt vitathatom ,hogy nem 50%- os azegészség romlásom ,de hogy hol arra nem adtak válasz, és hogy rokkanság esetén sem lenni jogosult semmire, sőt máltányosságból sem kaphatok semmit . A munkaügyi központból azzal küldtek el , pánik beteg vagyok nem tudnak munkát adni sem tanfolyanra küldeni , fölöslegesen ne fárasszam magam. Ezek után kérdezem mit tehetek? Erre nincs rehabilitációs központ,Másod vagy harmadrangú állam polgár vagyok mert egy fillért nem érdemlek meg. Van valamire lehetőség ? vagy nyugodjak bele? tisztelettel