Törölt nick
2002.11.05
|
|
0 0
235
|
koszi,
de még mindig arra vagyok kiváncsi, hogy számit-e valamit, ha külföldön történt? mert akkor ugye, nem birnak tanukat előszedni, stb.. és akkor még fiktiv személy se kell, mert ugysem hivjak be, ha aszondja, george cloony volt.. masfelol lehet-e a masik orszag birosagat kerni, ahol a dolog tortent?
(off, egy masik forumba is kerdeztelek, a baratom bajban vanban, bar talan nem a Te temad, csak erdekelne ez a szulot-eltartas kotelezettseg mit jelent? koszi) |
Előzmény: pellea (234)
|
|