Törölt nick Creative Commons License 2002.11.05 0 0 235
koszi,
de még mindig arra vagyok kiváncsi, hogy számit-e valamit, ha külföldön történt? mert akkor ugye, nem birnak tanukat előszedni, stb.. és akkor még fiktiv személy se kell, mert ugysem hivjak be, ha aszondja, george cloony volt.. masfelol lehet-e a masik orszag birosagat kerni, ahol a dolog tortent?

(off, egy masik forumba is kerdeztelek, a baratom bajban vanban, bar talan nem a Te temad, csak erdekelne ez a szulot-eltartas kotelezettseg mit jelent? koszi)

Előzmény: pellea (234)