divatlila
2002.11.04
|
|
0 0
229
|
Erről még nem hallottam.
Bár elég jól nézne ki,ha mondjuk a helyszínen kellene vizeltetni az illetőt. :)))
Annyire szerintem még nem állnak jól anyagilag,hogy ezt meg lehessen valósítani.
Gondolj bele,mekkora poén lenne:vizeletet kellene venni,hogy megállapíthassák,drogozott-e.És ha nem kell neki,akkor a helyszínen akár 2-3 órát is arra várnak majd a rendőrök,hogy valamit kicsurgasson magából a gyanúsított? :)) Vagy visznek magukkal minden ilyen esetben egy tartályos kocsit,hogy teleitassák az embert? :)))
Én nem tudok drogkimutató műszerről. |
Előzmény: Törölt nick (228)
|
|