AgyProTézis
2002.10.31
|
|
0 0
50
|
Engem meg éppen az érdekel, hogy kinek miért tetszik, vagy nemtetszik. Kibújik a szög a zsákból...ha tapogatjuk...
Hamisság lehet hogy nincs is benne...he lenne, már megtalálták volna...
Ha agyomhallgatják a művet, az a legvilágosabb beszéd... |
Előzmény: Ozagen (49)
|
|