Ozagen
2002.10.31
0
0
46
Miért csak a reakciókat figyeled? Miért nem azt figyeled, ami, egyelőre, áttételesen, okot ad a reakcióra? Nevezetesen a szövegre. :)
Előzmény:
AgyProTézis (45)