Törölt nick Creative Commons License 2002.10.31 0 0 220

mi a helyzet, ha külföldön az ottani jogszabályoknak megfelelően - legálisan! - füvezett vki, és mondjuk itthon, autoval megszondáztatják, és azt mondja, odakint egy buliban megkinálták.. akkor törvénytsértett-e, és nemzetközi nyomzás lesz vagy megussza?
Ilyen esetben az állampolgárság számit, vagy mondjuk egy letelepedési engedély már a kinti szabályokat teszi érvényessé az illetőre?