csotrog Creative Commons License 2002.10.31 0 0 151
Szervusztok Lányok!
Én is már kétszer hazajöttem, de mennem kell megint, csak este 10-re érek haza.
Köszönöm az érdeklődést a fiammal kapcsolatban. Már csak 3x voltak fenn az éjjel, nem fáj a szeme, kinyitni még nem tudja, mert szédül. A fény bántja csak. Úgy közlekedik szegénykém, mint egy világtalan - még a fejtartása is olyan. Inkább az aggaszt (én is aggódós vagyok, mint Aliz), hogy hőemelkedése van, és felváltva rázza a hideg. Lehet, hogy összeszedett valamit, de lehet hogy idegláz (kis korában volt többször ilyen). Bízom benne, hogy nem a szeme, mert abba 4 óránként csepegtet a meny(jelölt)em. Egyébként most jöttünk vele haza - a havi nagybevásárlást vele ejtettük meg. Holnapra remélem elmúlik.
Most keresztrejtvényt fejtenek, közösen.

A munkatervét én is kiteszem a faliújságra, hátha valamelyik legénykém azt is észreveszi, de kevés eredménnyel. Ha rákérdezek, a kicsi nem ér rá, a nagy meg rögtön: mért mindig Ő. Hát ez még mindig nem megy, és egyre kevésbé fog menni. Nekem kell leszoknom a köztervezésről, és csak magamra készíteni az ütemtervet, hosszútávra is. (a napit este, elalvás előtt felvázolom, és megpróbálom teljesíteni - nekem is vissza kell fognom magam a tervezésnél, hogy nem legyen állandóan elmaradásom)

Megint futnom kell, de 11 körül benézek.
Mindenkinek puszi!

Előzmény: Nagynulla (150)