AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.30 0 0 146
Hát ha azt vesszük alapul, hogy állítása szerint az anyja még a zoknit is vasalva tette elé...:-( Mindenkinek más fogalma van a rendes háztartásról, én hosszú ideig küzdöttem, hogy olyan legyen a háztartásom, mint mondjuk az egyik precíz szomszédasszonyomé: sziszifuszi küzdelemnek bizonyult, ami nekem rendnek tűnt, ha ő átjött, rögtön kiderült, hogy az ilyen állapot nála a nagytakarítás előtt szokott lenni... Azóta már tojok rá, ki mit gondol ha belép. Ráadásul nekünk még kutyánk is van meg 2 macskánk, akik összeszőrözik a léakást, és a macskák csak a wc-ben elhelyezett almos tálcára hajlandók kimenni, holott kertes házunk van (ezt se tudom elmagyarázni külön-külön mindenkinek, hogy egyszerűbb ezt csinálni, mint különféle eldugott sarkokban felfedezni a macskaszart.:-( Nekem pl. az a szerencsém, hogy az anyósomnak annyi dolga volt, hogy nem tudott a háztartással törődni, így a fiai háziasak lettek, de nem rendmániások.

Tán jobb lenne, ha pontról pontra mennénk végig az állításain.

Ezek szerint nem jól kereső vállalkozó, aki a vállán hordja a céget, hanem fix munkaideje van.

Előzmény: Nagynulla (145)