Törölt nick Creative Commons License 2002.10.25 0 0 4536
Helló Robzon,
Te jobban értesz ennek az elméletéhez, mint én, különösen mert én csak a saját példámból bírok okulni, de az tuti, hogy ha (elképzelt eset) csak szobabringával lehetne lefogyni, akkor én is úgy sírnék itt mint a mi Hercegnőnk :-) Fárasztó és unalmas, siralmas nyűglődés, nem is csodálom, ha nem használ, különösen ha 20 percnél nem megy tovább a szerencsétlennek, akkor még tán el se kezd zsírt égetni, és máris otthagyja a francba, még tán bele is rúg egyet. Én a mai napig kerülöm kurva nagy ívben a szobabiciklit, és most lehet belém rúgni.
Ez lehet az "egyénnek megfelelő stratégia" alapesete :-)

Kérdeznék még valamit. Vannak olyan jó kis edzések, mint pl. a boxaerobic, amit elvileg aerob mozgás, gyakorlatilag viszont súlyosan anaerob, amire következtetek a pulzusból (180 körül), meg az egyes gyakorlatok közepette az érintett izomban érzett bitang fájdalomból, utóbbi nyilván oxigénhiány következménye. Kérdésem, hogy ez az edzés szerinted azért jó-e valamire, zsírégetésre mondjuk nem, az izom is ég vagy mi a nyavalya. Hanem azért állóképesség fejlesztés vagy hasonló történik? (Egyébként azért járok, mert tök buli, és mert nagyon jól esik a hátamnak).

Előzmény: Robzon (4535)