Kártékony Creative Commons License 2002.10.18 0 0 215
Szia pellea !

Régóta szeretném már megkérdezni egy szakértő véleményét, hogy mi a teendő abban az esetben, ha "elkapnak"... :)
Szóval hazafele battyog az ember, igazoltatás, motozás, stb után kiderül, hogy van nálad valami zöld finomság. (Tételezzük fel, hogy a rendőrök nem rakják el maguknak, hanem feljelentenek.)

Szóval, tudnál nekem egy rövid leírást arról adni, hogy attól a pillanattól kezdve mi történik/het az emberrel? Kinek, hol és mit célszerű mondani? Feltételezem, hogy a rendőrség azonnal meg akarja tudni, hogy honnan van. Erre a kérdésre pl mi a legideálisabb válasz? Mi az a válasz, ami megtámadhatatlan? (Tételezzük fel, hogy nem akarom bemártani mondjuk egy barátom...)

Segítségedet előre is köszönöm,
szerintem sokan kíváncsiak lesznek a válaszodra.