divatlila
2002.10.11
|
|
0 0
213
|
Szia!
Én lehet,hogy nem lennék elegáns és intelligens a főszerkesztő helyében.És biztos kikérném magamnak ezt az össznépi felháborodást és folyamatos b.szogatást a média meg egyéb szervezetek részéről.Max. annyit mondanék indokként,hogy:"Hát,ez egy ilyen nap." :))) Úgy látszik,én sem lennék intelligens.:) |
Előzmény: doodoo (208)
|
|