divatlila Creative Commons License 2002.10.11 0 0 213
Szia!
Én lehet,hogy nem lennék elegáns és intelligens a főszerkesztő helyében.És biztos kikérném magamnak ezt az össznépi felháborodást és folyamatos b.szogatást a média meg egyéb szervezetek részéről.Max. annyit mondanék indokként,hogy:"Hát,ez egy ilyen nap." :))) Úgy látszik,én sem lennék intelligens.:)
Előzmény: doodoo (208)