doodoo Creative Commons License 2002.10.11 0 0 208
Szia divatlila!

Nem a ráerőltetés a lényeg (ilyet senki nem is mondott), hanem az indoklás nélküli visszautasítás.
Szerintem ez nem egy intelligens viselkedés. Ennél még az is jobb, ha megmondja, hogy személyes véleménye alapján vétózta meg a hirdetés berakását.

Előzmény: divatlila (207)