doodoo
2002.10.11
|
|
0 0
208
|
Szia divatlila!
Nem a ráerőltetés a lényeg (ilyet senki nem is mondott), hanem az indoklás nélküli visszautasítás.
Szerintem ez nem egy intelligens viselkedés. Ennél még az is jobb, ha megmondja, hogy személyes véleménye alapján vétózta meg a hirdetés berakását. |
Előzmény: divatlila (207)
|
|