mondial Creative Commons License 2002.10.10 0 0 2779
Na akkor elmondom, én, hogyan látom Fehér Miki pályafutását röviden és tömören. Nagyon fiatalon kikerült Portóba, azelőtt Győrben is bontogatta már szárnyait(igaz az túlzás, hogy ontotta volna a gólokat), Portugáliában valamit megláttak benne és kivitték a cserepadra. Mondhatnánk, hogy Jardel majd Pena(+ még néhány portugál válogatott) mellett nem nagyon lett volna esélye bekerülni a kezdőbe, mindenesetre amikor néha napján beállt, akkor általában gólról értekeztek a portugál újságok. Ennek ellenére igazából a kezdőcsapat közelébe sem került. Kölcsönadták(már nem emlékszem melyik csapatba)aztán ott elkezdte ontani a gólokat, annak ellenére, hogy az idény közepén megsérült még így is a góllövőlista élmezőnyében végzett. Még a sérülése előtt behívta Bicskei is, remekül szerepelt 2000 őszén 4 góllal hozta magát a válogatottban. Aztán megsérült. Portóban ezúttal nem adták kölcsön, de nem is játszatták, összeveszett a vezetőkkel. Pályafutásából kiesett dutván másfél év, ennek ellenére mégis kapott behívót a válogatottba és ezt óriási baklövésnek tartottam már akkor is és nem is szolgált meglepetéssel, mind az olimpiai, mind a felnőtt válogatottban még momentumai sem voltak. Az, hogy legutóbbi válogatott meccsein erőtlennek, lassúnak tűnt, ezek után valahol érthető. Ennek ellenére, én nem hiszem, hogy a Benfica és anno a porto vezetői emiatt az erényei miatt igazolták volna le.
Előzmény: Dugó (2762)