Zölduborka Creative Commons License 1998.11.04 0 0 25
En is szoktam almodni (szerintem mindenki), de csak nagyon ritkan emlekszem rajuk, viszont akkor nagyon reszletesen es sokaig. Meg eddig nem tudtam megfigyelni (nalam valahogy nem passzol ossze a tudatos cselekedet (pl:megfigyeles) az alommal), hogy szineset vagy fekete-feheret almodok-e, de lehet abban valami, amit MadroC irt, miszerint visszagondolva mindig mindent szinesnek latunk. Nekem is sokszor volt olyan almom, ami kesobb (akar honapokkal is) visszatert es folytatodot, de idokozben ujonnan megismert szemelyekkel gazdagitva. Sokszor volt olyan is, hogy valami fizikai behatas ert almomban, amit felebredve (akar hirtelen, azonnal, akar csak reggel) ereztem magamon (fojtogttak es arra ebredtem, hogy levego utan kapkodok, vagy pl. a hatamra estem es reggel azt hittem betojok ugy fajt a derekam stb.). Elofordult mar az is, hogy olyan rosszat almodtam, hogy felijedtem, de nem mertem visszaaludni, nehogy folytatodjon. Olyan viszon meg nem tortent, hogy elore megalmodtam volna valamit, ami kesobb bekovetkezett.

Udv.

Ubi