Ziege Creative Commons License 1999.03.28 0 0 85
offtopic!
Én meg azt nem értem végképp, hogy az évezred végén/vagy kilenc évvel a magyar demokrácia újrahonosodása után (vagy mit írjak még?) akadnak még emberek, akik mások idejét és energiáját akarják beosztani.
Benéztél, hozzászóltál, lépj tovább. E topicba először írtál (két sort), s már többes szám első személyben beszélsz („megtárgyaljuk”)? És azért, mert neked ez a téma nem ér semmit, most finoman ukászt adsz a topic ejtésére? Hadd dönthesse már el mindenki, hogy neki van-e ideje és energiája akármiről is firkálni a Nettóba!
Elképesztő! Az Isten szerelmére, hadd csinálja már mindenki ebben az országban azt, amit akar (természetesen a törvények és a másik ember jogainak tiszteletben tartása mellett)!
Elnézést, lehet hogy ma nyűgös vagyok egy kicsit, de állatira felhúznak az ilyen megnyilvánulások itt és másutt is.
Odamész a atomfizikusok konferenciájára is, és szót kérsz, hogy elmondhasd: kit érdekel ez az egész, menjen mindenki haza???? (Ráadásul a te lakásodban is az atomfizikától van áram.) /Remélem nem vagy fizikus!/
Előzmény: Tepsy (83)