Sweet Rosalyn Creative Commons License 2002.10.02 0 0 238
Haha, seikerült megint elgépelnem a html kódokat. :)

Eléggé sajnálatos, de egyre kevésbé érzem magam jól a bőrömben, mint "Wimbledon szurkoló". A hivatalos fórumon is csak az van, hogy egymást anyázzák, veszekednek és óriási káosz van. Én is megkaptam a magamét, s nagyon rosszul esett. Már egyátalán nem vagyok arra büszke, hogy Wimbledon fan vagyok. De azt hiszem, hogy inkább voltam. Nagyot csalódtam mindenben, főleg a szurkolókban és azt hiszem, hogy ezen túl bár követni fogom az eseményeket de akkor már én azt mondom, legyen AFC Wimbledon, akiknek szorítani fogok. A szurkolói legalább barátságosak.

Május 30-án alapították a klubot a szurkolók, (The Dons Trust, ami az ottani legnagyobb hivatalos szurkolói egyesülete; és a Független Szurkolók Szövetsége). Június 13-án jelentették be a megalakulást, bemutatják az elnököt, a mezeket meg mindent. A Ryman ligába nem fogadták be őket elegendő szavazat hiányában, így jön a Combined Counties League. Július 10-én játszották az első mérkőzésüket a Sutton United ellen. A fő szponzor a Sports Interactive lett. Ideiglenesen a Kingstonian FC-nél játsszák a hazai mérkőzéseket.

Tudom, hogy hirtelen jött de ahogy végigolvastam a fórumot, olyan keserűség töltött el...

Előzmény: Sweet Rosalyn (237)