Latex Bond Creative Commons License 2002.09.25 0 0 38
Et !

Sajnos nem emlékszem pontosan, hogy a kesztyűt hol vettem, de gyanítom, hogy a nagyobb bevásárlóközpontokban gyakrabban előfordul az ilyesmi. Azért megígérem, hogy szólok, ha valahol konkrétan látok feketében !
A Bajcsy-n lévő bolttal kapcsolatos aggályaidat így már megértem ! :o)) Munkavédelmi bolt azért máshol is akad a városban...
Az extra.hu/fhls oldal már nem létezik, így a gázálarcot már nem tudtam megnézni (vagy csak nekem nem jött föl), de sejtem mire gondolhatsz. Mindazonáltal úgy van, ahogy djt írta : egy kis szilikon spray vagy egy kis latexolaj és a gázálarc gumija is úgy fog csillogni, mint a lakkruhák, sőt még jobban !
Itt van Neked egy gázálarcos lány, aki "külön-szemes" maszkban van, esetleg ilyesmire gondoltál ? Rub Aqua Girl

Na jó ! Íme egy kis vacu-bed story :
A vákuumágy csodálatos érzés, nem igazán lehet jól elmesélni, szerintem egyszerűen muszáj érezni ! A lényeg, hogy egyszer régebben (megboldogult ifjonckoromban :o)) ) beinvesztáltam egy bécsi székhelyű domina egy fél órás szeánszára, ahol tudtam, hogy létezik ilyen eszköz is. Megérkezésem után a hölgy levetkőztetett, majd bevezetett egy szobába, ahol a kemény padlón (ez az egy volt csak kényelmetlen) feküdt vágyálmaim tárgya a híres "vákuum ágy". Határozott mozdulattal elhúzta a zippzárját és ellentmondást nem tűrően betessékelt a két réteg közé. Egy kissé nehezemre esett bemásznom, mert annyira ki volt feszítve az anyag a benne lévő vascső kerettel, hogy szinte úgy kellett fekve beoldalaznom a két gumiréteg közé. Ő azonban egy erős mozdulattal beljebb tolt a latex-borítékba, mint egy "jól megtermett levelet" (a belseje ki lehetett kenve valamivel, mert egy kicsit csúszott) és behúzta rám a zippzárt. Odabent próbáltam valahogy kényelmesen elhelyezkedni, amennyire tőlem tellett, mert tudtam, hogy az elkövetkezendő fél órában ez lesz a börtönöm, de a padló egy kicsit hideg volt, szinte éreztem a hátamon sütni a gumin keresztül is. Jobb lett volna, ha inkább egy puha matracra fektették volna az egész keretet, de jelen helyzetben mit sem törődtem a hideg padlóval. A számba vettem a fejem magasságában az anyagba ragasztott gumicsődarabka belső végét, mert már kezdett fogyni a levegőm odabent. Kezdtem magam iszonyú jól érezni, mert fogalmam sem volt mi fog történni. Mivel a gumi színe fekete volt, koromsötétség vett körül, még egy halvány fénycsóva sem szűrődött be, csak a saját légzésemet hallottam, ahogy a számban, a vékony csövön keresztül ki-be áramlik a levegő. Egyszer csak éreztem, ahogy a nő a vaskerettel babrál, sejtettem, hogy ekkor csatakoztat rá valamiféle berendezést, ami majd a levegőt fogja kiszívni a zsákból. Azt hittem egy közönséges porszívót kötött rá, de amikor beindította, sokkal zajosabbnak tűnt annál - gondolom egy kisebb kompresszor lehetett. Másodpercek alatt a két réteg elkezdett minden oldalról rámfeszülni, hogy már moccanni sem bírtam és már a fejemet sem voltam képes egy idő után elfordítani, de a vákuum erőssége egyre csak fokozódott. Elképzelésem sem volt, meddig lehet fokozni a szívóerőt, de éreztem, ahogy a legrejtettebb és legkisebb zugokból is kezdett eltünedezni a maradék levegő, ami a testem és a gumianyag között még apró buborékokban fellelhető volt. A vákuum rabja voltam olyannyira, hogy a latex már felvette a szemgödröm formáját is és még a füleimet is teljesen kitöltötte. Az arcomnál a gumi rátapadt az ajkaimra és az orrlyukakra és a számban lévő csövet még mélyebbre tolta a torkomba, hogy már akkor sem tudtam volna kiköpni, ha akartam volna. A lábfejem spiccbe feszült, mert elfelejtettem elfordítani, de mivel a bokám már jónéhány másodperccel korábban mozdíthatatlanná dermedt, így gondoltam ez most már így is marad a játék végéig. Hirtelen megszűnt a berregés, amelyet a kompresszor adott és én a vákuumágy foglya voltam. Tökéletes szobor lehettem egy külső szemlélő számára és hirtelen sajnálni kezdtem, hogy nem láthatom magamat kívülről is. Úgy éreztem magam, mint Han Solo, amikor befagyasztják a fémtömbbe, azzal az óriási eltéréssel, hogy én roppantul élveztem az egészet. És ekkor jött a legfinomabb része a szeánsznak. A hölgy bekent kívülről valami olajfélével és hihetetlen gyengédséggel símogatni kezdett, néhol már olyan finomsággal, hogy egyenesen csiklandozott az ujjaival.
Ugye azt már nem is kell írnom, hogy meddig bírtam ezt ki, hogy ne élvezzek el ? :o))))

A vizuális alkatúaknak itt van néhány vákuumágyba zárt csajszi képe. Az átlátszó gumiban van valami hihetetlen erotikus, kár hogy a lány nem meztelenül feküdt bele... Lányok vákuumizálva :o)

Előzmény: Ethaniel Hrystos (32)