gibbon75 Creative Commons License 2002.09.24 0 0 37
Nehez kerdest dobtatok fel :)
Nem is tudok ra jo valaszt,csak leirnek valamit,ami szerintem kicsit ferfias viselkedest takarja(hangsulyozom szerintem!!!)

Anno a kick-box edzom egyik este futott a varosban,amikor ket kimenos,reszeg katona megallitotta,hogy van e cigije.Mondta,hogy sajnos nem dohanyzik.Erre az egyik srac szo nelkul megutotte.Az edzom felvakarta magat a foldrol,megtorolte az orrat,es elkocogott.
Nos,hogy ez miert ferfias szerintem?
Mert o is tudta,hogy siman megette volna mindkettot reggelire,de reszegek voltak stb.Egyszeruen nem alacsonyodott le a szintjukre.Ugyanakkor,ha az latta volna,hogy 20 masik pufol egy szerencstlent,akkor viszont belemaszott volna az arcukba.

Mas.A ferfiassagnak az is resze szerintem,ha egy ferfi kepes kimutatni az erzelmeit,es tud es akar is roluk beszelni.27 eves vagyok,es kb. 6 honapja tanultam meg kimutatni es beszelni az erzeseimrol.A menyaszonyommal mar 6 eve egyutt vagyunk,es nem soxor mondtam neki,hogy szeretlek.Szegyenlem is magam :( De sokkal inkabb ferfinak erzem magam,hogy kepes voltam szembe nezni ezzel.Boldogabbak is vagyunk.....
De hat,hogyan nevelik a ferfit?Mar kisfiukent ottvan,hogy "katona dolog,csak a lanyok sirnak" stb.Fojtsd el az erzelmeidet,ne mutasd,legyel kemeny,mert a ferfi az kemeny.....
Persze,en sem hagyom,hogy az erelmeim iranyitsanak,de amikor kell,akkor (most mar) erzelmes vagyok.

Bocs,ha hosszu volt :)