mtoma73 Creative Commons License 2002.09.23 0 0 1815
Siemens C35 Vodafone logoproblema levelezesem a Vodafone Ugyfelszolgalataval. Tanuulsagos.
Elnezest ha hosszu lesz:

Levelem:

Az lenne a kérdésem, hogy Siemens C35-ös telefonon, adatkábellel, megfelelö programmal lecserélem a logót,de az mégsem látszik. Mi ennek
az oka. VITAMAX elöfizetéses a telefon

Valasz:

Tisztelt M Úr!

Kérdésére válaszolva tájékotatjuk, hogy Siemens C35-ös készülékre sajnos nem tud letölteni a hálózatunkon használható operátor logót. Megértését
köszönjük!
Tisztelettel: Vodafone Ügyfélszolgálat

Valaszom:

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Köszönöm a "kimerito"" választ. De a válaszukban Önök is csak azt a sajnálatos tényt irják le, amit magam is megállapithattam.
Igazából nem az együttérzésük érdekelt, hanem ennek a helyzetnek az okára, a technikai magyarázatára lennék kiváncsi, ha lehetséges.
Ez az operátor logó probléma egyébként bármelyik mobiltelefonra fennáll, amit a Vodafone hálozatban használnak?
Vagy csak Nokia telefonokra müködik? És esetleg a jövöben lesz-e arra mód, hogy Siemens tipusú mobiltelefonon is használható legyen ez az egyszerü lehetöség?
Válaszukat elöre is köszönöm.

M T
vevö

Ujabb valasz:

Tisztelt Mezei Úr!

Kérdésére ezúton szeretnénk válaszolni.
A Siemens C35-ös mobiltelefon, illetve az ahhoz használható adatkábel és program piacra kerülése elobb történt meg, mint ahogyan a Vodafone
megjelent a magyar piacon. Ezért a Siemens programja nem támogatja a Vodafone hálózatán az operátorlogo megjelenítését, ugyanis az
operátorlogonak minden esetben attribútumként tartalmaznia kell az adott hálózat kódját.
Egyben tájékoztatjuk, hogy az újabb Siemens
készülékekre (C45, ME45, S45) már letöltheto operátorlogo és csengohang is a Vodafone hálózatán keresztül.

Tisztelettel: Vodafone ügyfélszolgálat

Utolso valaszom:

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Köszönöm válaszukat. Igy már értem valamelyest a problémát. Még egy utolsó kérdésem lenne. A telefonban levö programot nem lehet esetleg lecserélni egy késöbbi verzióra, ami talán már ismeri a Vodafone hálozati attributumot.
Az én telefonomban futó program verziószáma 16. A fenti lehetöség részemröl csak elméleti, nem tudom erre van-e mód, vagy létezik-e olyan verzió, ami támogatja ezt a logócserét.
Válaszukatelöre is köszönöm.

M T

O valaszuk:

Tisztelt Mezei Úr!

Technikai csoportunk munkatársai szerint a szoftvercserére egyel?re nincs lehet?ség.
Javasoljuk, érdekl?djön a Siemens cégnél, a legfrissebb információt t?lük szerezheti meg.
Megértését köszönjük.
Tisztelettel:

Vodafone Ügyfélszolgálat