Fabrik Creative Commons License 2002.09.20 0 0 1809
Jaja, S35 rulez. Még meg sem jelent itthon én már megvettem...

Azóta is azt gyűröm (ugyanazt!).

Ami változás, az az, hogy karcos lett, ezért kaptam egy dummy készüléket, így kicseréltem gyári hára (egyébként a dummyk ~2500 Ft-ért vannak és gyári házak, ami meg 8000 lenne). Aztán az is karcos lett, dummy meg nem volt, így rakattam rá utángyártottat, amit 2 nap után visszacseréltettem a régire, mert a gombok nem mentek, a SIM-et néha nem fogadta (eredendően a TRhökölynél már papírral támogatták ki), 2 nap alatt lekopott a festék a házról...

Amiért nem cseréltem/cserélek, hogy nekem a telefon telefonálni, néha SMS-ezni kell, erre meg teljesen jó.

Amiért cserélnék, az SMS memória (SIM) és a telefonkönyv nekem nagyon iciri-piciri, így pótkészülékkel kell járnom.

Ami miatt Siemens marad (előtte is az volt), hogy a kihangosító a kábel (archíváláshoz) jó minden típushot, illetve e kihangosítónál (ha nem a hordozható), akkor csak a tartót kell cserélni, hordozhatónál meg semmit. A többi telefonnál meg egy készülékcserével mindent cserélhet le az ember. Egy kihangosító meg annyiba kerül, mint egy telefon akcióban (vagy 2-szer annyiban). Így most a nejem M35-je és az én S35-öm is tölthető, kihangosítható a kocsiban, sőt a hordozhatóval az egész családé :-)

Eddig semmilyen szoftvercsere nem volt, meg törés, meg nullázás, megmiegmás. Úgy vagyok vele, hogy amíg a telefon működik, addig nem kell bazerálni (ebben megerősített a fenti házcsere is). Szoftververzióm: 09

Előzmény: Vének Tanácsa TM (1805)