morticia addams
2002.09.12
|
|
0 0
80
|
OK, azt elismerem, hogy bizonyos kultúrákban a merev bámulás bizonyára sértô,(csak arra nem emlékszem, melyekben).
de itt a nyugati kultúrkörben, ugye, mi lehetne sértô, avagy önre nézve káros az ön bámulásában? például olyankor összehúzza magát? |
Előzmény: BigBráner (79)
|
|