--http--
2002.09.10
|
|
0 0
76
|
ma kiváncsiskodtam és elmeséltettem egy haverommal, hogy miről szól a Big Brother (miután ortegán már kiordiábáltuk magunkat). értelmesen, röviden elmesélte a sztorit, majd lakonikusan csak ennyit mondott: "... tehát a személyiség teljes szétbombázásáról, a hagyományos 'emberi' értékek megsemmisítéséről, ezek súlykolásáról, az ember leállatiasításáról". én azt mondtam neki, hogy a végén a Dunába lövik a szereplőket, vagy ők egymást? Azt mondta, hogy képletesen. Én azt válaszoltam, ha csak képletesen, akkor nincs nagy baj. Lehet, hogy egy aranykorban élünk. |
|