The_hitcher Creative Commons License 2002.09.10 0 0 53
Na, otthon van nékem egy flóbert megpakolva, közvetlen a kezem mellett amit követ egy vadásztőr. autóban figyel egy gázspray meg egy slagba gyógyított 10-es acélpálca, a régi autómban egy fejszenyél volt de azt odaadtam amikor eladtam. Utcán általában egy kétkezes (tiszta balek vagyok) szépdarab bökő. Amúgy a legjobb védekezés ha ismered az embereket és tudod hogy mikor merre lehet menni és merre nem. Hiába van nálad egy méteres halef meg egy gázpisztoly, a kálvária téren 11 után akkor is levernek mivel vannak 20-an, amúgy meg a mamboléjók (értsd: szolárium barna egyedek) plekniből ütnek és általában hátulról. Volt már olyan hogy egy figura beszólt én vissza, 5 centiről kurvaanyáztunk, de egyikünk sem mert ütni pedig mondogattuk egymásnak: -Üssél bazmeg. -Üssél Te. Azt volt olyan hogy 4 csávó szólt be (én egyedül voltam) és fellépésemnek köszönhetően csicskáztattam őket 6 percig (énekeltettem őket, meg megtanítottam nekik a nevem, meg ilyesmik). Aztán van olyan fazon aki ha egyedül van akkor sem ugatnék vissza, mert látszik rajta (vagy ismerem) hogy nagy geng. A másik meg az hogy ha tényleg egy geng (maffiózó) kap el és lenyomod akkor is megszívhatod. Tudod, vendetta.