bad100 Creative Commons License 2002.09.04 0 0 75
még jó hogy elolvastam, hiszen szinte szóról szóra köszöntek vissza 'szavaid' a hírlap(?!)-ból...

köszönjük, hogy önálló véleményed megosztod itt velünk, és kormányunk lapját etalonként fecskendezed itt belénk! hála néked!

én azt állítom amit látok.
lampert zsír új fekete mercivel érkezett....ez tény. és említettem, hogy be fogom írni a rendszámát, ami alapján akár a kormányzati portálon is le tudod csekkolni a kocsit, ha regisztrálva vagy. ne haragudj, de nem fogok a roosevelt térre rohanni, mer egy coclib itt pattog nekem. majd a saját ritmusomban közlöm újra a tényeket, de a valót....nem fogok exhas, az nem az én stílusom, de a ctrl-C ctrl-V sem........ :-)))

a RAV-4 nem terepjáró. számos változata még 4kerékhajtással sem bír, ami ugye megmosolyogtató lenne a terepjáró kategóriában, de ne menjünk bele a műszakiakba, csak ha najjon akarsz....

190-es mercedest kb. 10 éve nem gyártanak, és egyébként sem miniszteri kocsi kategória, de ne zavarjon. Orbán valóban külön kért egy RAV-4-eset, de koránt sem protokoll használatra...
de ezt má' mexoktuk az MH-tól....

Előzmény: Narancstalan (72)