formatc Creative Commons License 2002.08.29 0 0 82
Ma este visszaszerzem a katalogust es majd reklektalok az arakra! (Egybkent aki katalogusokra vagyik, az batran igenyeljen! A nagy cegek igazan komolyan vesznek mindent a RolfBenz, Huelsta tobb kilos prosikat kuld, ingyer, raadasul olyanokat is, amiert a magyar kereskedo nehany ezrest ker!)

Papirkosarat en mar lattam 15kFt-ert is (persze nem IKEA), szoval ennek sincs limitalt ara. Lehet hogy a BERKANT valami dizajn csalad resze... TORE-ra nem emlekszem.
Az a PAX szekreny meg tuti nem egy 100 centi szeles darab, hanem valami kombinacionak az ara.
Az oldala telleg nem fa, de felmilla alatt butorlap, 1 millaig MDF, 2 millaig furnerozott a felett mar lehet hogy fa. De miattam ne vagjanak ki egy erdot... :)

Oooo, a Geppetto-ra nem azt mondtam hogy olcso, hanem azt hogy amit csinal ahhoz kepest nem draga! Sajnos nagy kulonbseg! Kedvencem a SINUS polcuk, a 160*160as olyan 300-350kFt. Volt egy butorlapos (de minosegi!!!) nappali osszeallitasuk (alsoszekreny, felsoszekreny, nyitott polc), azt is olyan 300k korulire tartottak.

A jo minosegu butor osszeallitasa egyaltalan nem olcso es kisipari (gyk. videki asztalos barat) modon szvsz nem eloallithato. Persze szep, naturfa butorokat nagyon ugyesen meg tudnak csinalni, de bizonyos szint mar komoly beruhazasokat igenyel.