Dr Genya
2002.08.28
|
|
0 0
21
|
Talán fölösleges rendről meg rendzetlenségről beszélni az univerzum szempontjából...
De emberi szempontból van értelme. És télleg az élet igyekszik rendezni a rendezetlent, míg az élettelen anyag csak rendezetlenődik.
Mi lesz a végén?:)
Ez kapcsolatban van viszont a 'Genyaságokkal'.
Az ember azt hiszi van káosz (nem érti, kétségek, stb) - tehát létrehozza az értetlenséget meg egy csomó ambivalenciját. Meg a jót meg a rosszat.
Az élet a rendre törekszik. A gondolkodni képes szintén. Viszont ki mondta hogy rendetlenség van? |
|