Dr Genya Creative Commons License 2002.08.28 0 0 21
Talán fölösleges rendről meg rendzetlenségről beszélni az univerzum szempontjából...
De emberi szempontból van értelme. És télleg az élet igyekszik rendezni a rendezetlent, míg az élettelen anyag csak rendezetlenődik.

Mi lesz a végén?:)

Ez kapcsolatban van viszont a 'Genyaságokkal'.
Az ember azt hiszi van káosz (nem érti, kétségek, stb) - tehát létrehozza az értetlenséget meg egy csomó ambivalenciját. Meg a jót meg a rosszat.

Az élet a rendre törekszik. A gondolkodni képes szintén. Viszont ki mondta hogy rendetlenség van?