Dr Genya
2002.08.28
|
|
0 0
20
|
Ja a rend több energia mint a rendezetlenség, énisaszondom.
Viszont akkor mi a rend? Látószög kérédse - elvileg tök rend van az egész világegyetmben - minden megy a maga útján az összes többi dologgal összefüggésben.
Én ha meglátom egy haverom szobáját, azt mondom ez káosz, de közben ez is ennek az előző dolognak - az univerzumnak - a része, s mint olyan tökkkéletes. Csak én nem látom rajta...:)
Most máshonnan:
A rendben télleg több energia van mint a rendezetlenségben, viszont ez korábban befektetett energia.
A rendezetlenség éppen formálódik(?) mozog kölcsönhat. Szóval más fajta:) |
Előzmény: zsoltn (18)
|
|