gerir Creative Commons License 2002.08.23 0 0 197
Hello Mindenkinek!

A Máv elég Balkáni hangulatot tud biztositani a "kedves"utasainak!
Nyáron igénybe vettem a DB-t az az a Német "máv-ot".A kocsi tiszta volt padloszönyeg a másod osztályon fotelek tisztaság folyamatosan takaritanak utazás közben is na és a 250 km es uthoz kicsivel több mint egy orára volt szükség ez már Europa.A Frankfurti AIR-RAIL terminál fantasztikus bár a repülogéptol majd nem 40 perces rohanásom volt a vonatig közben el sem hittem hogy hol vagyok.A jegy nagyon drága 13000 ft plusz 4 euro helybiztositasi dij.De megéri.

Itthon nem érdemes vonatra szállni retkesek régiek a kallerek bunkok a többség de volt pozitiv tapasztalatom is.Az Ic-kEN ki lehet birni viszonylag tiszták és és potdij se nagyon sok ha a minoségi különbségwet nézzük.A Pályaudvarokat nem lehet minosíteni undorítoak.A gyorsvonatok lassuak és koszosak az 1 osztály is de ott legalább van hely.Fot-Veresegyház vonalon közlekedo vonatok modernek de koszosak és persze a sok primitiv bunko már tönkre tette az egyébként viszonylag esztétikus belso teret hát ez van mégido kell hogy EUROPÁHOZ TARTOZZUNK!!!!!!!!!!!!!