tarsalgo Creative Commons License 2002.08.23 0 0 186
Hiszed-e, hogy a gazdasagi mutatok akkor is javultak volna
Hinni nem a gazdaságban és nem is a politikában kell főleg nem akkor amikor az a "volna" ott van!

gazdasagnak nem fel ev kell am a talpraallashoz, hanem jopar
A helyes irány kijelöléséhez annyi is elegendő. Amúgy pedig nem annyira az ország gazdaságára vonatkozó tényeket hoztam fel az előbb, hanem sokkal inkább az emberek életét, életszinvonalát befolyásoló dolgokat.
Amúgy üdvözlöm Bokros Lalit! Átadhatod neki. :)

Hogy a tandij nem tunt am el teljesen?
Az MSZP-SZDSZ-es tandíj megszünt, és lett helyette a Diákhitel. Jópár ismerősöm van aki még csak most jár, vagy a közelmúltban járt fősulira, és érdekes módon, egyiknek sem kell tandíjat fizetnie. Ez hogy lehet? Az MSZP-s propaganda bármennyire is nyomatja ezt a hülyeséget, a tapasztalatok mást mutatnak.

Tudod, hogy a minimalber emelese nem feltetlenul tett am jot az iskolaknak es korhazaknak?
Nem tudom, de "le is szarom", mert nekem fontosabb az életszinvonal, mint az általad felvetett álprobléma. Nem az iskolákat, kórházakat kell sajnálni, hanem azokat, akik 8 óra munka után is csak 20000 alatt vittek haza pénzt. Még szerencs, hogy a Fidesz ezt drasztikusan megemelte. így is messze vagyunk még az Európai 250-400ezer forint értékű átlag minimálbérektől.

Előzmény: angyalhentes (183)