hataslepke Creative Commons License 2002.08.22 0 0 156
Hali!

Örülök,hogy sikerült mindenkit "kiakasztani" a kérdéseimmel, vagy legalább is elinditani egy lavinát.

Lenne még kérdésem, ugye nem baj? :))

- Amikor a 2. részben visszatér az alternativ 1985-be, akkor miért nem találkozik saját magával? Ha alternativ az év, akkor belőle 2 kellene, hogy legyen, ha meg nem alternatív az 1985, akkor minek megy vissza 1955-be (ami szerintem megint paradoxon, mert Biff is tudja, hogy visszamegy, és Marty NEM szerezné meg az Almanach-ot, mert akkor nem lenne alternativ 1985, és szerintem 2015-be kellett volna visszamennie. Bár ez sem túl jó megoldás, mert az meg az alt. 1985 "folytatása". Ekkor Marty körül bezárulna a kör, ottragadna '85-ben, de persze ezt a filmesek nem hagyhatják.

- Az időutazás akkor lehetne korlátlan, tehát oda mész, annyiszor, ahányszor akarsz, ha a környezeted read-only lenne (mintha pl. tv-n néznéd), változtatni rajta nem tudnál.

- A 12 majomban meg szerintem ott van paradoxon, hogy a végére BW rájön, hogy ki a ludas, és ezt már a jövőben is tudják, akkor miért nem küldenek vissza egy 3. embert, aki "helyrerakja" a múltat?
Mellesleg a film elején sikerül megállítania a fickót, erről ennyit.

- A Gömb nekem is tetszett.

-Ne nézzétek meg az Időgép c. filmet. Szép színes, de nincs benne semmi realitásérzék.

Robi

Előzmény: -boneheaD- (155)