Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.08.21 0 0 130
a probléma az, hogy a 2. részben marty hogy lehet egyszerre két helyen? elindul a jelenből, és a jövőben is ott van!
tudom, elolvastam megint Abszolút Nulla és a Te magyarázatodat, de én mégse hiszem el :) mert az egy dolog amit mondotok hogy visszajön ugyanoda de amikor elindul akkor onnan kezdve NEM LEHET a további években jelen!

Miért nem? Erre ugyanis eddig nem sikerült magyarázatot adnod.:) Egyébként ezzel a kijelentéseddel az időutazás lehetséges voltát vonod csak kétségbe, úgyhogy különösebben nem is érdemes vitába szállni vele. Ha lehet időutazásokat tenni a múlt és a jövő felé, akkor logikusan az is lehetséges, hogy az ember egy időpillanatban nincs jelen, vagy több (akárhány) példányban is jelen van. Az időutazás éppen hogy kiküszöböli azt a problémát, amit te felvetsz. Így, időgép nélkül, ha egy időpillanatban nem lennél jelen, akkor az összes következőben sem lehetnél jelen többé, hiszen halott lennél. Időgép birtokában viszont ez nem akadály, mivel bármely időintervallumot átugorhatsz előre-hátra, oda-vissza, akár többször is.

Előzmény: -boneheaD- (128)