Dr Genya
2002.08.16
|
|
0 0
11
|
Ok:)
Az a nem konstruktív, hogy tudod mire gondolok, mégis belekötsz a szavaimba.
A nyugalmat nem kerül erőfeszítésbe fenntartani, mert nem lenne nyugalom. Ezért ez a magasabb energiaSZINT. Nem a magasabb energiafelhasználás. |
Előzmény: zsoltn (10)
|
|