Tie
2002.08.16
|
|
0 0
24
|
3 év garival vettem, 7200rpm 40gigás IBM. ICL-sorozatból való, azokkal elvileg nem szokott baj lenni, épp ezért vettem ezt.
Az elmúlt két hétben ktészer mozgattam a gépet, kiakpcsolva óvatosan az oldalára fektettem (elég nagy batár a ház), hogy ki, és beszereljem az alaplapokat. Ha valóban ez nem tetszett neki, akkor ez a vinya egy szar. Remélem, csak valami pillanatnyi elmebaja volt, és nem lesz ilyen többször.
Maillel meg minden rendben, műxik a megszokott. |
Előzmény: zsoltn (22)
|
|